НАЦІОНАЛЬНА ГВАРДІЯ УКРАЇНИ


 

Телефон довіри (044) 226-22-52

Військовослужбовці Національної гвардії України зі складу ООС напередодні новорічних та різдвяних свят отримали солодкі подарунки. «Святковий» гуманітарний вантаж підготувала та передала Вінницька обласна державна адміністрація спільно з головами обласної ради, районних державних адміністрацій, територіальних громад і дітей.  Загалом нацгвардійці отримали понад 20 тонн новорічних подарунків.

«З перших днів російської агресії ви стали на захист нашої держави і  продовжуєте забезпечувати мир та спокій на східних її рубежах. Переконаний, завдяки вашій стійкості та професіоналізму Донбас буде звільнено і мир повернеться у кожну домівку. Нехай ваші будні будуть спокійними і сповненими радості. Дякую кожному за віддану службу в ім’я України», – наголосив директор департаменту з питань оборонної роботи, цивільного захисту та взаємодії з правоохоронними органами Вінницької облдержадміністрації Сергій Вовченко.

Також привітати та підтримати підлеглий особовий склад завітав командир військової частини 3028 полковник Богдан Вакулко.

«Хотів би подякувати Вінницькій обласній державній адміністрації, головам обласної ради, районних державних адміністрацій, територіальних громад, а також усім хто долучився до збору допомоги нашим гвардійцям, які зараз виконують завдання в районі ООС. Для бійців дуже важливо підтримка, особливо зараз перед новорічними святами, коли так хочеться домашнього затишку», – каже командир військової частини 3028 полковник Богдан Вакулко.

Кращі військовослужбовці були нагороджені почесними грамотами облдержадміністрації та обласної ради.

«Коли ти далеко від дому, виконуєш бойові завдання, надзвичайно приємно відчувати людську турботу. Смаколики, які ми сьогодні отримали, ще довго будуть нам нагадувати про домашній затишок, а малюнки, які передали діти, – зігрівати серця своїм теплом», – каже військовослужбовець Богдан.

Разом зі смаколиками та нагородами бійці отримали вітальні малюнки й листи, які для них підготували вихованці дошкільних навчальних закладів та учні закладів середньої освіти області.

Пресслужба угруповання

ОТУ «Схід»