НАЦІОНАЛЬНА ГВАРДІЯ УКРАЇНИ

Телефон довіри (044) 226-22-52

Впродовж двох днів, з 19 по 20 березня 2021 року, з метою зниження криміногенної обстановки в місті Білгород-Дністровський правоохоронці військової частини 3012 взяли участь у проведенні спільного із працівниками Нацполіції профілактичного відпрацювання.

 

Крім того, до несення служби залучили спільні мобільні блок-пости на броньованій техніці, а також мобільні групи, які найбільш швидко та ефективно могли відпрацьовувати райони, де збільшена криміногенна обстановка.

 

Так під час відпрацювання у складі мобільного блок-посту правоохоронці помітили чоловіка, який явно нервував та намагався уникнути контакту. Бійці зупинили його та провели поверхневу перевірку, під час якої виявили два Zip-пакети із невідомою речовиною зеленого кольору рослинного походження. Даного громадянина було доставлено до районного відділу поліції за підозрою у скоєнні злочину передбаченого статтею 309 Кримінального кодексу України «Незаконне виробництво, виготовлення, придбання, зберігання, перевезення чи пересилання наркотичних засобів, психотропних речовин або їх аналогів без мети збуту».

 

 

Діана Крайнова