НАЦІОНАЛЬНА ГВАРДІЯ УКРАЇНИ

Телефон довіри (044) 226-22-52

У Луцьку представники військової частини 1141 та Міграційної служби у Волинській області обговорили процес обміну інформацією у разі виявлення порушень чинного міграційного законодавства іноземцями та налагоджено механізм подальшої співпраці.

 

Гвардійці військової частини 1141 постійно залучаються до охорони громадського порядку у Луцьку, а оскільки обласний центр Волині – прикордонне місто, тут часто можна зустріти «заблукалих» на шляху до кордону з Європейським Союзом іноземців, які порушують правопорядок.

 

Тож, на що, першочергово, слід звертати увагу під час виявлення іноземців-порушників, нацгвардійцям розповіли працівники Міграційної служби у Волинській області.

 

Міграційники наочно показали гвардійцям, як виглядають документи, які їм зобов’язаний показати іноземець, та як виявити підробку.

 

Також працівники міграційної служби області роз’яснили порядок здійснення міграційного контролю в Україні, навели приклади з практичної діяльності попередження та виявлення окремих правопорушень іноземцями.

 

 

Юлія Ковпак