НАЦІОНАЛЬНА ГВАРДІЯ УКРАЇНИ

Телефон довіри (044) 226-22-52

Оркестр військової частини 1141 Національної гвардії України разом з військовими капеланами Волині виконали духовний гімн «Боже великий, єдиний, нам Україну храни». Спільну молитву присвятили 30-й річниці незалежності нашої держави.

З благословення митрополита Луцького та Волинського Михаїла до проекту долучилися військові капелани Волині. Серед них – капелан військової частини 1141 отець Сергій Лівончук.

 

«Капелани Волині радо підтримали ідею спільної молитви за Україну. Кожен з нас щодня у зверненні до Бога просить настання миру на землі та повернення українських воїнів живими у свої домівки. Переконаний, така молитва не просто об’єднує, а додає сили і віри у перемогу», – каже отець Сергій.

Музикант оркестру військової частини 1141 Володимир Сиротинський розповідає: коли почув про ідею створення спільної молитви, виникло бажання підтримати цей проект, вкласти в нього часточку своєї душі.

 

«Кожен аспект у відео символічний та має своє значення. Ми, військові, захищаємо нашу Батьківщину від ворожих посягань. Капелани – це наш духовний оберіг. А діти – це те майбутнє, заради якого ми живемо, творимо і захищаємо на всіх фронтах нашої держави», – говорить нацгвардієць.

Учасники спільної молитви за Україну переконані, що лише об’єднавшись можна побудувати міцну та незалежну Україну, у якій пануватиме мир і злагода.

 

Юлія Ковпак,

Володимир Сиротинський