НАЦІОНАЛЬНА ГВАРДІЯ УКРАЇНИ

Телефон довіри (044) 226-22-52

14 вересня військовослужбовці 3 бригади оперативного призначення імені полковника Петра Болбочана за підтримки «Харків-Плазма» вручили сертифікат на отримання лікарських засобів вартістю сто тисяч гривень Комунальному некомерційному підприємству «Міська клінічна дитяча лікарня № 16».

Така акція стала можливою завдяки безоплатній донації компонентів крові військовослужбовцями і вже сьогодні дозволить дітям отримати ліки безкоштовно.

«Сьогодні знаменна подія, чергова передача безоплатних лікарських препаратів для лікарні, які були виготовлені з плазми крові на українському фармацевтичному підприємстві «БІОФІРМА». З плазми виготовляється багато лікарських засобів, в тому числі, життєво необхідних. Виробляються вони тільки з плазми людини, других шляхів, на жаль, ще не винайшли. Здача військовослужбовцями 3 бригади оперативного призначення допомогла сьогодні передати 16 лікарні необхідні для життя та здоров’я медикаменти», – зауважила медичний директор Харківського обласного центру заготівлі та переробки плазми «Харків-Плазма» Олександра Полякова.

«До донації долучаються військовослужбовці строкової та контрактної служби. Нацгвардійці є регулярними донорами плазми, постійно беруть участь у благодійних акціях на підтримку онкохворих дітей.   Цей сертифікат вже сьогодні дозволить дітям отримати лікарські препарати безкоштовно. Ми хочемо подякувати «Харків-Плазма» за можливість зробити свій внесок та врятувати людські життя», – зазначив заступник командира частини по роботі з особовим складом полковник Ярослав Калашник.

Кожні кілька секунд хтось у світі потребує крові. І саме добровільна та регулярна пожертва крові від донорів рятує мільйони життів щороку.

Беріть приклад з наших військовослужбовців, долучайтеся до донорства та рятуйте життя інших разом з нами!

 

Юлія Антоненко