НАЦІОНАЛЬНА ГВАРДІЯ УКРАЇНИ

Телефон довіри (044) 226-22-52

Вітати дітей-сиріт з Днем Святого Миколая у Національної гвардії України стало вже доброю традицією. Гвардійці зі всієї України готуються до цих урочистих заходів, заздалегідь підбираючи найрізноманітніші подарунки – від смаколиків та іграшок до канцелярії та засобів гігієни. Не залишаються осторонь таких заходів і військовослужбовці Київського інституту Національної гвардії України.

Привітати малечу до Будинку дитини у місті Боярка Київської області приїхали військовослужбовці КІНГУ ще напередодні свята, щоб Святий Миколай в ніч на 19 грудня встиг покласти під подушку кожній дитинці смаколик чи іграшку.

«Для нас, нацгвардійців, чужої біди не буває. Тим більше, коли йдеться про дітей-сиріт. Саме тому нами колективно було прийнято рішення про добровольчу допомогу, про привітання з Днем Святого Миколая  малюків, які потребують простої людської теплоти, турботи, адже акцент ми робимо на маленьких українцях та україночках, позбавлених батьківської опіки» – каже начальник КІНГУ полковник Володимир КЛАЧКО.

В КЗ КОР «Спеціалізований обласний будинок дитини м. Боярка» сьогодні знаходяться понад сто маленьких хлопчиків та дівчаток віком від декількох місяців до семи років, батьків яких позбавлено батьківської опіки.

«На превеликий жаль, більшість діточок нашого Будинку – хворі та потребують особливої уваги, тож, колектив нашого закладу щиро дякує Національній гвардії України, зокрема її Київському інституту за допомогу, за можливість нашим дітям відчути тепло ваших сердець» – розповідає заступник директорки КЗ КОР «Спеціалізований обласний будинок дитини м. Боярка» Віра Січкаренко.

Сьогодні ці дітки чекають на свої нові родини, тата та маму, затишні оселі, різдвяний настрій, але вітають їх поки що люди у військових одностроях.

«Це вже не перший раз, коли нацгвардійці допомагають боярським дітям-сиротам, але у якості військовослужбовців новоствореного вищого військово-навчального закладу НГУ – вперше», – каже заступник начальника КІНГУ по роботі з особовим складом підполковник Олександр Ковтонюк. – «Втім, наше ставлення до Будинку дитини в Боярці, наша шефська опіка незмінне і тільки міцніє»

Серед подарунків, які підготували діточкам військовослужбовці Інституту, найрізноманітніші засоби гігієни, столовий посуд та найголовніше для малечі – кондитерські вироби та іграшки. Особливу увагу діток привернули солодкі подарунки, привітання якими стало можливим завдяки багаторічній співпраці з Головним управлінням Національної гвардії України та Злученим Українсько-Американським Допомоговим Комітетом в Україні.

Також цього дня до святкових привітань долучився і капелан КІНГУ – протоієрей Петро Шиндлярський, який теж завітав до Будинку дитини. Він помолився за діток та їхніх наставників та побажав усім Божого благословення.

Служба інформації та комунікації КІНГУ