НАЦІОНАЛЬНА ГВАРДІЯ УКРАЇНИ


 

Телефон довіри (044) 226-22-52

Харківські гвардійці 3 бригади оперативного призначення імені полковника Петра Болбочана здали плазму крові у Харківському обласному центрі заготівлі та переробки плазми «Biopharma Plasma Харків» на виготовлення ліків для малечі. Більша частина хлопців здавала плазму крові вперше в житті.

«Навіть і не сподівались, що все пройде так легко та швидко. Дуже раді, що наша донація підтримає тих, кому потрібні з неї ліки. Донорство є важливим і корисним. Також за результатами аналізів є можливість регулярно проходити обстеження здоров’я», – ділиться головний сержант Максим Кіріченко.

До донації долучились понад 60 військовослужбовців, серед яких були військовослужбовці строкової та контрактної служби. Нацгвардійці є регулярними донорами плазми, постійно підтримують благодійні акції на підтримку онкохворих дітей. З плазми, яку здають гвардійці, виготовляють життєво необхідні лікарські засоби.

«Регулярна донація  очищує організм сприяє очищенню шкіри, є профілактикою сезонних алергій, нормалізує тиск та попереджає серцево-судинні захворювання», – ділиться директорка центру «Biopharma Plasma Харків» Галина Сіроштан.

Анастасія Павленко