НАЦІОНАЛЬНА ГВАРДІЯ УКРАЇНИ

Телефон довіри (044) 226-22-52

Військовослужбовці Першої Президентської бригади оперативного призначення імені гетьмана Петра Дорошенка Північного об’єднання Національної гвардії України спільно з працівниками Національної поліції протягом двох тижнів проводили оперативно-пошукові заходи на території Деснянського та Дніпровського районів міста Києва, для встановлення причетних до вбивства 37-ми річної мешканки Чернігова, яка приїхала до Києва на заробітки й жила на Оболоні, в наметі поблизу водойми.

 

Завдяки злагодженим та професійним діям правоохоронців 15 вересня було затримано двох громадян підозрюваних у скоєнні вище зазначеного тяжкого злочину. В ході слідчих дій було встановлено, що вбивцею жінки виявився 66-річний затриманий чоловік, який у квітні звільнився з місця позбавлення волі, де відбував покарання також за вчинення вбивства.

 

Довідково: У Києві в Оболонському районі на вулиці Прирічній місцевий мешканець знайшов вбиту жінку. Перехожий викликав на місце надзвичайної події поліцію. Правоохоронці опитали можливих свідків та переглянули записи з камер відеоспостереження. З’ясувалося, що до вбивства жінки причетні двоє чоловіків. Столичні поліцейські встановили особу загиблої жінки. Нею виявилася 37-ми річна жителька Чернігівської області. До Києва вона приїхала на заробітки й мешкала у наметі.

 

Відділення інформації та комунікації Північного ТУ,

відео Національної поліції України