НАЦІОНАЛЬНА ГВАРДІЯ УКРАЇНИ

Телефон довіри (044) 226-22-52

З 28-го липня, з 9-ї ранку до 17-ї вечора щоденно бійці військової частини 3053 Нацгвардії залучаються до виконання службово-бойових завдань із забезпечення правопорядку та безпеки на території та довкола будівлі Хмельницького Центру вакцинації.

Як зауважив заступник командира військової частини 3053 зі служби підполковник Андрій Семенюк, така необхідність була викликана як безпосереднім зверненням  керівництва органів місцевого самоврядування, так об’єктивною потребою забезпечити публічний порядок у місці масового скупчення громадян.

«З 28 липня 2021 року у місті Хмельницькому розпочалася 5 хвиля вакцинації населення від гострої респіраторної хвороби COVID-19, в ході якої до вакцинації можуть долучатися усі охочі громадяни, – наголошує підполковник Андрій Семенюк. – А це, у свою чергу, призводить до значного напливу населення та скупчення людей. Наші ж військовослужбовці, спільно з працівниками Хмельницького районного управління поліції, забезпечуватимуть під час роботи пункту вакцинації правопорядок та безпеку на увесь період проведення п’ятої хвилі вакцинації».

Військовослужбовці, залучені до виконання завдань у Центр вакцинації, окрім його безпосередньої охорони, надають допомогу громадянам в питаннях орієнтування на пункті проведення вакцинації, напрямків руху, запобігають надмірному скупченню людей та координують їхнє переміщення.

«Протягом цілого дня        до Центру вакцинації прибуває  велика кількість місцевих мешканців, – розповідає сержант Михайло Дівіцький, – серед них і люди старшого віку, і люди, яким важко зорієнтуватися як в правилах переміщення у Центрі, так і в заповненні бланків для вакцинації. Ми допомагаємо їм у всьому цьому. І, звісно, забезпечуємо публічний порядок та надаємо інформаційну підтримку громадянам».

Хмельницькі нацгвардійці забезпечуватимуть правопорядок та безпеку  у Центрі масової вакцинації населення протягом усієї кампанії зі щеплення громадян.

Марина Березюк