НАЦІОНАЛЬНА ГВАРДІЯ УКРАЇНИ

Телефон довіри (044) 226-22-52

На подвір’ї ліцею імені Івана Пулюя, що у Львові, учнів та викладачів учбового закладу гучним концертом вітав із Днем захисників та захисниць оркестр 2 Галицької бригади Національної гвардії України. Опісля нацгвардійці провели уроки для старшокласників.

Оркестр тут зустріли настільки тепло, що довелось кілька разів виконувати композиції на біс. Молодші ж класи по черзі навіть диригували музикантам, разом з начальником оркестру – військовим диригентом капітаном Романом Вовком.

На шкільному подвір’ї старшокласники мали змогу оглянути похідну машину-друкарню та карету швидкої медичної допомоги, що обладнана усім необхідним для виконання реанімаційних дій. Інструктори з бойової підготовки знайомили школярів із азами надання домедичної допомоги та розповідали про вибухонебезпечні предмети. Свої вміння демонстрував і кінолог бригади, молодший сержант Павло Слащов разом із своїм вихованцем, бельгійською вівчаркою Джоні.

У Тернополі гвардійці 2 батальйону бригади проводили подібні заняття для курсантів Тернопільського професійного коледжу з посиленою військовою та фізичною підготовкою. Щоправда, курсанти щоденно стикаються із військовою справою, тому основні знання вони вже мають. Тому гвардійці мали змогу поділитись з ними своїми практичними знаннями.

Аліна Новікова