НАЦІОНАЛЬНА ГВАРДІЯ УКРАЇНИ

Телефон довіри (044) 226-22-52

 

Військовослужбовці військової частини 1241 Західного оперативно-територіального об’єднання Національної гвардії України продовжують нести службу  на карантинних контрольно-пропускних пунктах в Івано-Франківській області.

 

За офіційною статистикою наразі в Івано-франківській області налічується 17681 хворих на коронавірусну хворобу, за минулу добу зареєстровано 351 випадок захворювання.

 

 

За останній тиждень рівень захворюваності на COVID-19 у регіоні почав стабілізуватися.

 

«Тенденція хороша, але це не причина нехтувати правилами. Введені Кабінетом Міністрів України епідемічні обмеження дають результати. Строгий карантин – це один із методів стримати хворобу. Тому його потрібно дотримуватися, без винятків», – зазначає  голова Івано-Франківської ОДА Андрій Бойчук.

 

 

Нацгвардійці виконують завдання з забезпечення карантинних заходів на 8 контрольно-пропускних пунктах.

 

«Військовослужбовці військової частини 1241 продовжують виконання завдання спільно із працівниками поліції, ДСНС та медиками на 8 карантинних контрольно-пропускних пунктах. Їх кількість дещо зменшилась, але  правоохоронці й надалі проводять роз’яснювальну роботу серед водіїв та пасажирів, щодо дотримання карантинних заходів», –  розповів заступник командира військової частини 1241 зі служби підполковник Богдан Богдан. 

 

Окрім несення служби на карантинних контрольно-пропускних пунктах нацгвардійці цілодобово охороняють громадський порядок в місці розгортання мобільного госпіталю ДСНС на території Богородчанської центральної районної лікарні.

 

 

Група інформації і комунікації Західного ТУ НГУ