НАЦІОНАЛЬНА ГВАРДІЯ УКРАЇНИ

Телефон довіри (044) 226-22-52

Особовий склад оперативно-тактичного угруповання «Схід» Національної гвардії України бере активну участь у військово-патріотичному вихованні молодого покоління в зоні проведення операції Об’єднаних сил.

 

 

Так, у 5 навчальних закладах міста Покровська відбулися уроки мужності для юнаків та дівчат, де військовослужбовці Нацгвардії розповіли про призначення, завдання, основні функції Національної гвардії України. Також школярі мали можливість приміряти бронежилет, шолом, спробувати розібрати та зібрати автомат, дізнатися про тактико-технічні характеристики зброї та її призначення.

 

«Я бачу наскільки цікаво дітям, і розумію значущість нашого внеску у військово-патріотичне виховання молоді, даний напрямок завжди був в пріоритеті у багатьох країнах світу, адже, виховуючи дітей, ми виховуємо насамперед наше світле майбутнє, яке підросте і буде рухати вперед нашу країну, збагачуючи її культурні та історичні цінності», – зазначив офіцер пресслужби в ООС лейтенант Василь Балан.

 

Загалом заходи пройшли в невимушеній атмосфері, де юнаки та дівчата задавали багато різноманітних запитань. Ці заходи є продовженням добрих та дружніх стосунків між колективами загальноосвітніх навчальних закладів міста Покровськ та військовослужбовцями Національної гвардії України.

 

Пресслужба угруповання НГУ в ОС