НАЦІОНАЛЬНА ГВАРДІЯ УКРАЇНИ

Телефон довіри (044) 226-22-52

У рамках масштабного соціального проєкту «Місто професій», що відбувся у Львові в парку ім. І.Франка, військовослужбовці військових частин 4114, 3002 Західного оперативно-територіального об’єднання Національної гвардії України та Західного відділення комплектування відділу комплектування ІВЦ НГУ представляли свою професію для найменших мешканців Львова та їх батькам.

Разом із нацгвардійцями, на розміщених в парку локаціях також представляли свої професії поліцейські, рятувальники, залізничники, лікарі, археологи та багато інших.

Локація нацгвардійців мала попит у відвідувачів, тут вони могли ознайомитись зі спеціальними автомобілями, які використовують нацгвардійці під час охорони громадського порядку, функціями й оснащенням похідного автомобільного клубу-друкарні та познайомитись зі службовим собакою «Кіна».

Дітлахи та їх батьки були в захваті. «Цей захід дійсно дає змогу зрозуміти дітям, які є професії. І нам простіше розповісти на локаціях дитині чим займаються поліцейські, надзвичайники та нацгвардійці. Добре, що військовослужбовці не тільки демонстрували техніку, а ще й спілкувались із дітьми та розповідали про свою спеціальність», – розповідає відвідувачка заходу Олена.

«Місто професій» – наймасштабніший в Україні соціальний проєкт для дітей. За сім років він відбувся в 52 містах України. Понад 1 мільйон дітей стали його учасниками.

Група інформації і комунікації Західного ТУ НГУ