НАЦІОНАЛЬНА ГВАРДІЯ УКРАЇНИ

Телефон довіри (044) 226-22-52

Минулої доби під час несення служби з охорони громадського порядку в селі Світязь нацгвардійці затримали неповнолітнього, що намагався вчинити крадіжку. Двома днями раніше у цьому ж населеному пункті спіймали 22-річного громадянина з ймовірними наркотичними речовинами.

Відтак, 14 липня близько часу ночі під час патрулювання по вулиці Набережній гвардійський автопатруль помітив, як із одного з місцевих кафе вибіг невідомий громадянин, а за ним працівник цього ж закладу. Останній повідомив, що втікач викрав пристрій для куріння «кальян». Громадянин був оперативно затриманий неподалік місця вчинення крадіжки. Як з’ясувалося згодом, затриманий – неповнолітній, 2005 року народження.

12 липня  близько 00:30 на тій же Набережній спільний з поліцейськими патруль неподалік пляжу помітив чоловіка, який поводився підозріло. Під час поверхневої перевірки у 22-річного громадянина було виявлено речовину рослинного походження зеленого кольору, ззовні схожу на «канабіс». Виявлену речовину вилучили та направили на дослідження.

 

Юлія Ковпак