НАЦІОНАЛЬНА ГВАРДІЯ УКРАЇНИ

Телефон довіри (044) 226-22-52

Учора ввечері, під час несення служби з охорони громадського порядку в місті Житомирі по вулиці Львівська, гвардійці самостійного патруля військової  частини 3047 Північного ОТО Національної гвардії України, звернули увагу на чоловіка, поведінка якого видалась їм підозрілою.

На запитання правоохоронців щодо наявності заборонених предметів або речовин, громадянин почав помітно нервувати. У присутності свідків військовослужбовці провели поверхневий огляд чоловіка та виявили в нього ампулу «Налбуфін». Зазначимо, що громадянин не зміг пояснити наявність препарату та не надав лікарський рецепт, який дозволяв би використовувати засіб за призначенням.

У той же день у Черкасах нацгвардійці патрульної роти військової частини 3061 Північного ОТО НГУ під час несення служби з охорони громадського порядку затримали особу з ймовірною наркотичною речовиною.

Під час перевірки особистих документів, громадянин почав помітно нервувати. У присутності свідків гвардійці провели поверхневий огляд чоловіка та виявили у нього згорток з речовиною сіро-зеленого кольору, зовні схожою на наркотичну.

Затриманих було передано слідчо-оперативним групам місцевих відділків поліції для з’ясування обставин, а вилучені речовини направлено на експертне дослідження до Науково-дослідного експертно-криміналістичного центру МВС.

Попередня кваліфікація злочинів ст. 309 ККУ – «Незаконне виробництво, виготовлення, придбання, зберігання, перевезення чи пересилання наркотичних засобів, психотропних речовин або їх аналогів без мети збуту», що карається до 3 років позбавлення волі.

Відділення інформації та комунікації Північного Київського ТУ за матеріалами військових частин