НАЦІОНАЛЬНА ГВАРДІЯ УКРАЇНИ

Телефон довіри (044) 226-22-52

Військовослужбовці військових частин Західного оперативно-територіального об’єднання Національної гвардії України приступили до виконання завдань з охорони громадського порядку в курортних місцях Заходу України.

З настанням курортного сезону до місць масового відпочинку прямує велика кількість громадян охочих оздоровитись, але на жаль, де є велика кількість туристів там, за статистикою, є й особи, які не цураються в незаконний спосіб покращити своє матеріальне становище чужим коштом.

З метою забезпечення безпеки відпочивальників та місцевих мешканців підтримання публічного порядку, запобігання правопорушенням в місцях масового відпочинку громадян будуть нести службу військовослужбовці Національної гвардії України.

Зокрема  нацгвардійці охоронятимуть громадський порядок на прибережних територіях сіл Світязь, Мельники та урочища Гряда. Окрема увага зосереджуватиметься на безпеці дітей під час літнього відпочинку. Відтак, гвардійці будуть стежити за дотриманням порядку на території дитячого табору «Супутник», що розташований на Світязі.

Також гвардійці нестимуть службу в  селищі міського типу Верховина, Івано-Франківської області, поблизу озер Міського та Німецьке в Івано-Франківську й на території реабілітаційно-оздоровчого комплексу  «Біле озеро» на Рівненщині.

Нагадаємо, що у військових частинах Західного ОТО Нацгвардії вже успішно впроваджуються іноземні підходи до організації виконання завдань з охорони громадського порядку в курортних районах, зокрема, й інноваційні підходи, якими збагатилась Національна гвардія у результаті успішної реалізації проєктів транскордонного співробітництва спільно із жандармерією Румунії за фінансування Європейського Союзу. Іноземні партнери в свою чергу широко обізнані в специфіці подібної діяльності та надають дієву допомогу у навчанні нацгвардійців, що вже, як результат плідної міжнародної співпраці, позитивно вплинуло на якість виконання завдань з охорони громадського порядку.

Група інформації і комунікації Західного ТУ НГУ