НАЦІОНАЛЬНА ГВАРДІЯ УКРАЇНИ

Телефон довіри (044) 226-22-52

Цього тижня у районі проведення операції Об’єднаних сил проходила масштабна гуманітарна акція. Вантажівки Національної гвардії України доправили до фронтових міст вантаж із необхідними речами дітям з особливими потребами, сиротам та тим, кого торкнулася війна.

Не без уваги залишилися і військовослужбовці Нацгвардії, які продовжують сумлінно виконувати обов’язки на блокпостах та взводних опорних пунктах Донеччини та Луганщини. Військовослужбовці отримали ласощі, малюнки та листи від столичних школярів.

 

«Такі вчинки дітей нас дуже зворушили, ми відчуваємо їх підтримку і хочемо їм висловити велику вдячність за їхні добрі побажання та великодушність», – подякував один із бійців на псевдо Гуцул.

 

Довідково. Протягом лютого у закладах освіти Деснянського району міста Києва проходила благодійна акція «З надією у серці». Вихованці дошкільних та шкільних закладів разом з батьками зібрали теплий одяг, канцелярію, солодощі та інші необхідні речі для того, щоб подарувати радість дітям, які знаходяться в центрах соціального-психологічної реабілітації в районі проведення ООС.

 

Пресслужба угруповання НГУ в ОС