НАЦІОНАЛЬНА ГВАРДІЯ УКРАЇНИ

Телефон довіри (044) 226-22-52

50 військовослужбовців Нацгвардії продовжують надавати допомогу у ліквідації наслідків стихійного лиха в смт Ясіня Рахівського району.
 
Гвардійці допомагають жителям відновлювати домівки та розчищають прибудинкову територію.
Підрозділ розбили на групи з чітко визначеними секторами роботи. Першочергово надається допомога самотнім людям похилого віку, які не мають родичів поблизу і найбільше потребують допомоги щодо розбору завалів у домогосподарствах.
Налагоджена чітка взаємодія із керівництвом Закарпатської обласної державної адміністрації, ДСНС, Нацполіції, іншими службами, що задіяні на місці для ліквідації наслідків негоди та надання допомоги.
 
Громада у межах своїх можливостей сприяє роботі підрозділу НГУ та взаємодіє в усіх напрямках. Місцеві жителі відчувають, що не залишаться наодинці з лихом.
 
За попередньою інформацією від ДСНС, паводковими водами було підтоплено 171 дворогосподарство, в тому числі 101 житловий будинок, 1 житловий будинок зруйновано. Також пошкоджено 10 одиниць автотранспорту, ґрунтову дорогу по вул. Стебний в смт Ясіня завдовжки 4 км та асфальтне покриття протяжністю 300 м. Знищено 54 мостові переходи до житлових будинків та пошкоджено берегоукріплення. Через перезволоження ґрунту зафіксовано зсувні процеси, в зоні яких знаходиться 20 житлових будинків.
 

Пресслужба НГУ