НАЦІОНАЛЬНА ГВАРДІЯ УКРАЇНИ

Телефон довіри (044) 226-22-52

Днями в Чернігівській області поблизу державного кордону України з Республікою Білорусь у пункті пропуску «Нові Яриловичі» відбулась координаційна нарада представників силових відомств України з керівниками органів місцевого самоврядування.

У зустрічі взяв участь начальник Північного Київського територіального управління генерал-майор Олег Гарчу, голова Національної поліції України Ігор Клименко, голова Чернігівської ОДА В’ячеслав Чаус, представники ДСНС, Державної міграційної служби та Державної прикордонної служби.

«Найближчим часом ми будемо проводити практичні навчання та переміщення особового складу прикордонної служби, Нацгвардії та Нацполіції. Ці заходи необхідні для забезпечення правопорядку на кордоні та безпеки громадян. Передусім ми маємо заспокоїти людей, роз’яснити їм ситуацію та налагодити тісну комунікацію», – наголосив Ігор Клименко.

Під час наради учасники узгодили алгоритм взаємодії між структурними підрозділами у разі ускладнення оперативної обстановки на державному кордоні.

Нагадаємо, що для забезпечення безпеки та правопорядку на державному кордоні з Білоруссю нині залучені додаткові сили Національної гвардії України, які діють у складі спільних мобільних патрулів Державної прикордонної служби та Національної поліції.

Відділення інформації та комунікації Північного Київського ТУ НГУ

Фото Департаменту інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю Чернігівської ОДА