НАЦІОНАЛЬНА ГВАРДІЯ УКРАЇНИ

Телефон довіри (044) 226-22-52

Кращі з кращих отримують  берет з відзнакою – це одна з найвищих нагород для військовослужбовця Національної гвардії. Це – честь для кожного гвардійця завоювати право носіння берета з відзнакою.

Цього року з 13 по 16 вересня на території військової частини 3027 Північного оперативного-територіального об’єднання Національної гвардії України проводилися кваліфікаційні іспити на право носити берет з відзнакою, в яких брало участь 75 учасників із військових частин Національної гвардії України.

14 кращих військовослужбовців Південного об’єднання, які проявляли витримку, силу та наполегливість, вибороли право складати кваліфікаційні іспити для досягнення почесного права носити берет з відзнакою.

З 11 військовослужбовців, які досягли найвищої відзнаки нацгвардійця “Право носити берет з відзнакою”, 7 – із Південного оперативного-територіального об’єднання (ОЗСП-4, в/ч 3012-2, в/ч 3029-1).

21 вересня під час шикування, Начальник Південного Одеського територіального управління Національної гвардії України, генерал-майор Олег Підлубний, нагородив військовослужбовців за їх визначне досягнення.

Вікторія Кирпічнікова