НАЦІОНАЛЬНА ГВАРДІЯ УКРАЇНИ

Телефон довіри (044) 226-22-52

Минулими вихідними у Коростенському районі та у місті Коростені спільні наряди нацгвардійців та поліції провели профілактичні заходи з виявлення та припинення правопорушень кримінального та адміністративного характеру.

Так, 6 серпня, під час відпрацювання місцевості, гвардійці та працівники поліції отримали повідомлення, що у Коростенському районі, поблизу села Березневе невідома особа займається порубкою дерев у лісосмузі. По прибуттю гвардійці з’ясували, що вищезазначений громадянин не має жодних дозвільних документів на порубку та перевезення деревини та встиг до появи правоохоронців зрізати 7 дерев породи сосни.

Затриманого було передано слідчо-оперативній групі для подальшого з’ясування обставин правопорушення. Попередня кваліфікація події ­– ст. 246 (Незаконна порубка або незаконне перевезення, зберігання, збут лісу) кримінального кодексу України. За чинним законодавством подібні протиправні дії караються штрафом, піврічним арештом, обмеженням чи позбавленням волі строком до 3 років.

Зазначимо, що під час відпрацювання місцевості правоохоронці також склали 51 адміністративний протокол.

Група інформації та комунікації військової частини 3047