НАЦІОНАЛЬНА ГВАРДІЯ УКРАЇНИ

Телефон довіри (044) 226-22-52

Нацгвардійці військових частин 3047 та 3027 Північного оперативно-територіального об’єднання Національної гвардії України взяли участь у масштабних навчаннях поблизу українсько-білоруського кордону на Житомирщині. Також були залучені підрозділи Державної прикордонної служби, Національної поліції, Державної служби з надзвичайних ситуацій та Державної міграційної служби. Тренування проходили під керівництвом координаційної групи Антитерористичного центру при УСБУ в області.

Правоохоронці практично відпрацювали елементи з питань взаємодії сил і засобів різної відомчої належності щодо обміну інформацією, стримування, блокування та оточення великих груп нелегальних мігрантів, як у пунктах пропуску, так і поза ними.

За навчаннями спостерігали т.в.о. директора Департаменту планування застосування Головного управління НГУ Олександр Олещенко та начальник Північного Київського територіального управління Олег Гарчу, а також Перший заступник Голови Держприкордонслужби України, керівник Міжвідомчого координаційного штабу з протидії можливій міграційній кризі на кордоні з РБ Володимир Нікіфоренко, заступник Голови Національної поліції України – керівник патрульної поліції Олександр Фацевич.

«Підрозділи Національної гвардії України готові до виконання поставлених завдань, вони показали високу злагодженість дій. Хотів зазначити, що на сьогодні взаємодія в секторі безпеки та оборони є зразковою», – сказав генерал-майор Олександр Олещенко.

Нагадаємо, що для забезпечення безпеки та правопорядку на державному кордоні з Білоруссю нині залучені додаткові сили Національної гвардії України, які діють у складі спільних мобільних патрулів Державної прикордонної служби та Національної поліції.

Група інформації та комунікації військової частини 3047