НАЦІОНАЛЬНА ГВАРДІЯ УКРАЇНИ

Телефон довіри (044) 226-22-52

Обряд пройшов на узбережжі Азовського моря в місті Бердянську. Провів чин Хрещення та Миропомазання настоятель храму Покрови Богородиці, старший капелан Запорізької області отець Степан Вилущак.

«Сьогодні для вас пам’ятний день. Прийнявши Святе Таїнство у кожного з вас, з’явилося не тільки християнське ім’я, але й Ангел-хранитель. Ви перейшли зі світу гріховного в духовний, під захист Бога Отця, Сина і Святого духа», – розповів гвардійцям отець Степан.

Захисники Батьківщини прибули для проходження строкової служби у військовій частині 3033 із Запорізької, Харківської та Черкаської областей.

«У моєму житті відбулося дві значущі події: я минулого тижня прийняв Військову присягу, а вже сьогодні  християнську віру. Коли йшов у війська, навіть не здогадувався, скільки тут відкриється можливостей для самореалізації, як фізичної, так і духовної», – зауважив солдат Кирило Кузнецов.

Також, хлопець розповів, що раніше не думав про питання віри та релігії. Вагому роль у прийнятті цього рішення відіграли офіцери по роботі з особовим складом, які турбуються не тільки про морально-психологічний стан військовослужбовців, але й про релігійні потреби бійців.

Ліна Московка