НАЦІОНАЛЬНА ГВАРДІЯ УКРАЇНИ

Телефон довіри (044) 226-22-52

Військовослужбовці 3 та 2 батальйонів 2 Галицької бригади взяли участь у триденних спеціальних тренуваннях, проведених координаційною групою Антитерористичного центру при УСБУ в Закарпатській та Тернопільській областях.

На території міжнародного аеропорту «Ужгород» нацгвардійці спільно з прикордонниками Чопського загону навчалися протидіяти проявам терористичного та диверсійного характеру.

Під час навчань основна увага зосереджувалась на відпрацюванні спільних дій підрозділів з охорони державного кордону та пошуку умовних «диверсантів». Заходи проводились в умовах, максимально наближених до реальних, із використанням зброї та спецтехніки.

За сценарієм навчань, зловмисники намагалися вчинити терористичний акт  на визначеній території. Завданням учасників навчань було виявлення та затримання порушників. Спільними, злагодженими діями умовні загрози було нейтралізовано.

У Тернополі група мобільного блокування у складі 50 нацгвардійців виконувала завдання з пошуку осіб, яких обґрунтовано «підозрюють» у складі ДРГ.

«За легендою ці члени групи мали вибухівку, – розповідає командир батальйону підполковник Дмитро Гуртовський. – За сценарієм деякі з них вже знаходились на території міста, інші ж лише прибували транспортом. Не виключали й те, що умовні диверсанти мають спільників».

Військовослужбовці 2 батальйону здійснювали пошукові заходи у місцевих парках, лісосмугах, зонах масового відпочинку.

Аліна Новікова, Олександр Коробко