НАЦІОНАЛЬНА ГВАРДІЯ УКРАЇНИ

Телефон довіри (044) 226-22-52

28 липня на території громадського простору «8 причал» відбулося урочисте шикування з нагоди першого самостійного несення служби поповненням призову І – 2021 та розвід військовослужбовців 19 полку охорони громадського порядку Національної гвардії України на патрулювання вулиць міста Миколаєва.

«Сьогодні військовослужбовці поповнення призову І-2021 нашої військової частини заступають на перше самостійне несення служби з охорони громадського порядку в місті Миколаєві. Гвардійці наполегливо готувалися для того, щоб якісно виконувати службово-бойові завдання задля забезпечення миру і безпеки на вулицях міста Миколаєва», – зазначив командир військової частини 3039 полковник Сергій Вакуленко.

Військовослужбовців було нагороджено почесними грамотами за успіхи у службі як від командування військової частини, так і від  начальника УВП України в Миколаївській області Віталія Данила та заступника начальника відділення поліції №1 Миколаївського РУП ГУНП України в Миколаївській області Дмитра Голобіра. Також гвардійці поповнення призову І – 2021 отримали символічні подарунки, які стануть у нагоді в подальшій службі. 

Слід відзначити, що регулярно проводиться аналіз місць концентрації преступності, який дозволяє раціонально розподіляти військові наряди частини по місту для швидкого реагування на повідомлення про злочини або порушення громадського порядку.

«Національна гвардія патрулює разом із патрульною поліцією і ми завжди готові негайно прийти на допомогу. Особовий склад заступає на службу у дві зміни: з 8:00 до 14:00, саме з 8:00 починається пік трафіку, а також у цей час ми відпрацьовуємо виклики по лінії 102. Друга зміна заступає з 16:00 до 22:00, коли на вулицях сконцентрована найбільша кількість людей і можливе погіршення криміногенної обстановки», – розповів заступник командира військової частини 3039 зі служби Артем Щербаков.

Відзначимо, що у розпал курортного сезону 40 військовослужбовців 19 полку охорони громадського порядку Національної гвардії забезпечують мир та спокій у курортній зоні селища Коблево.

Дмитро Горбачик