НАЦІОНАЛЬНА ГВАРДІЯ УКРАЇНИ

Телефон довіри (044) 226-22-52

Військовослужбовці військової частини 1141 Західного оперативно-територіального об’єднання Національної гвардії України  взяли участь в антитерористичних навчаннях, організованих Службою безпеки України.

Відбулися вони на території Ратнівського району Волинської області.

Участь у навчаннях, окрім нацгвардійців і представників СБУ взяли також підрозділи Національної поліції та Державної прикордонної служби України.

Під час навчань основна увага зосереджувалась на відпрацюванні спільних дій підрозділів при охороні державного кордону та захисту стратегічно важливих об’єктів. Заходи проводились в умовах, максимально наближених до реальних, із використанням озброєння та спеціальної техніки.

За сценарієм навчань, умовні «диверсанти» намагалися здійснити диверсії на декількох об’єктах енергетичної та транспортної систем регіону, а учасники навчань повинні були нейтралізувати «зловмисників».

Координаційна група відзначила високий рівень готовності підрозділів до виконання завдань за призначенням та злагодженість їх дій та надала додаткові рекомендації щодо вдосконалення алгоритму міжвідомчої взаємодії для запобігання ймовірним загрозам.

Юлія Ковпак