НАЦІОНАЛЬНА ГВАРДІЯ УКРАЇНИ

Телефон довіри (044) 226-22-52

Десять команд та понад сто учасників приїхали до Калинівки Вінницької області, аби розпочати боротьбу за першість у чемпіонаті з мініфутболу серед військових частин Західного оперативно-територіального об’єднання Національної гвардії.

Спортивну подію відкрили урочистим мітингом, на якому були представлені команди-учасники зі Львова, Івано-Франківська, Хмельницького, Вінниці, Вараша, Нетішина, та команда з Калинівки. Також учасникам та вболівальникам представили суддівську колегію змагань.

«Калинівка не випадково стала місцем проведення цих змагань, адже футбольна команда військової частини 3028 «Ягуар» є однією з найкращих серед футбольних команд Національної гвардії України. Калинівські футболісти вигравали Кубок і Суперкубок Героїв АТО. Команда, яка переможе цього року, буде основою збірної команди Західного ОТО для участі в чемпіонаті Національної гвардії України», – розповів заступник начальника Західного територіального управління Національної гвардії України полковник Петро Шуляк.

Матчі стартували 10 серпня на спортивних майданчиках зі штучним покриттям міських шкіл №2 та №3 міста Калинівки. Нагородження та представлення чемпіонів відбудеться 12 серпня.

Микола Коваль