НАЦІОНАЛЬНА ГВАРДІЯ УКРАЇНИ

Телефон довіри (044) 226-22-52

Чудовою подією та  подарунком хмельницьким гвардійцям стало відкриття футбольного поля зі штучним покриттям на території військової частини 3053 Західного оперативно-територіального об’єднання Нацгвардії України.

Поле для міні-футболу було споруджене та облаштоване завдяки сприянню Хмельницького міського голови Олександра Симчишина та фінансуванню з міського бюджету.

«Дуже приємно мати змогу зробити щось суттєве та корисне, аби покращити умови служби та якісної підготовки людей, які нас захищають. Завдяки військовослужбовцям Нацгвардії у нашому місті спокійно та безпечно. Тож ви заслуговуєте на найкращі подарунки. А нове, сучасне та повноцінне футбольне поле стане одним із них. Сподіваюся, що прослужить вам багато років, принесе користь, позитивні результати та допоможе бути здоровими, підтримувати відмінну фізичну форму й досягати нових спортивних вершин усім, хто ним користуватиметься» – зазначив міський голова Олександр Симчишин.

У військовій частині, як і в Нацгвардії в цілому, традиційно приділяється значна увага фізичній підготовці  військовослужбовців, а призові місця у різних видах спорту – звичне явище. Тож власний сучасний та якісно споруджений спортмайданчик зі штучним покриттям є дійсно цінним та необхідним подарунком, який допоможе підвищити якість тренувань, дозволить приділяти заняттям з фізичної підготовки  більше часу та досягати найвищих результатів у спорті і загалом – покращити фізичну форму та підготовку до виконання службово-бойових завдань кожного бійця – від солдата до офіцера.

«Це дуже радісна подія для усіх нас – мати відсьогодні класне футбольне поле прямо тут, у військовій частині! – ділиться враженнями старший солдат Дмитро Левчук. –  Раніше доводилося на кожне тренування іти або на стадіон навчального закладу, що неподалік, або досить далеко, за кілька кварталів –  на інше поле, де займаються правоохоронці. Тепер зможемо у будь-який час  тренуватися на своїй території, приділяти цьому достатньо часу, відпрацьовувати та вдосконалювати гру. Ми усі дуже вдячні тим, хто посприяв спорудженню такого гарного, якісно облаштованого поля та надав гвардійцям можливість займатися спортом на чудовому сучасному спортивному майданчику для міні-футболу».

Після урочистостей учасники заходу змогли особисто випробувати нове футбольне поле, зігравши товариський матч між командами військової частини 3053 та Хмельницької міської ради.

Оцінка, яку поставили полю обидві команди після завершення турніру  тестування  –  «Відмінно!»

Марина Березюк