НАЦІОНАЛЬНА ГВАРДІЯ УКРАЇНИ

Телефон довіри (044) 226-22-52

На Тернопільщині пройшли антитерористичні навчання під керівництвом антитерористичного центру СБУ. В умовах, наближених до реальних, відпрацьовували спільні дії силових відомств, що спрямовані на локалізацію терористів. Умовна контрдиверсійна операція проходила на одному з об’єктів можливих терористичних посягань.

До навчань, окрім АТЦ СБУ, були залучені спецпризначенці підрозділу КОРД, працівники поліції, ДСНС та військовослужбовці 2 батальйону 2 Галицької бригади Нацгвардії України.

За легендою тренувань, умовна «диверсійна» група прибула на територію області для вчинення серії провокацій та вибухів на кількох міських об’єктах критичної інфраструктури. Підрозділи боротьби з тероризмом відпрацювали комплекс спільних дій, спрямованих на виявлення та локалізацію «зловмисників». Після цього бійці спецпідрозділів провели навчальну штурмову операцію зі знешкодження «диверсантів».

Також здійснено додаткову перевірку захищеності об’єктів критичної інфраструктури, у тому числі енергетичної й транспортної систем регіону.

Основною метою подібних занять є підвищення рівня взаємодії між силовими відомствами в умовах терористичних загроз.

За підсумками навчань, представники Антитерористичного Центру при СБУ провели ретельний аналіз кожного з етапів навчальної спецоперації та надали учасникам тренувань практичні рекомендації щодо підвищення ефективності контрдиверсійної боротьби.

Аліна Новікова