НАЦІОНАЛЬНА ГВАРДІЯ УКРАЇНИ

Телефон довіри (044) 226-22-52

У Чорткові вшанували пам’ять Героя України, генерал-майора, начальника управління бойової та спеціальної підготовки Головного управління Національної гвардії України Сергія Кульчицького, який загинув на сході України.

Мітинг-реквієм з нагоди вшанування пам’яті Героя України відбувся біля пам’ятника Сергію Кульчицькому, який відкрили два роки тому в Чорткові.  Священнослужителі провели заупокійну літургію, а представники місцевої влади, військових формувань, особовий та офіцерський склад 2 батальйону військової частини 3002, небайдужі громадяни мали змогу покласти квіти до підніжжя пам’ятного знаку.

«У 1992 році я служив у Тернополі в частині №1441 Національної гвардії України. Кульчицький був у званні майора. Таких офіцерів я не зустрічав. Він завжди виходив за 10 хвилин до шикування. Ніколи не сідав за стіл їсти, доки не сяде останній солдат. Велику увагу приділяв підготовці солдатів, особисто дбав про кожного солдата», – пригадує волонтер Василь Конько.

Також заходи з нагоди вшанування пам’яті відбулись і на вітцівщині у Великих Чорнокінцях, в загальноосвітній школі, де  встановлено погруддя Сергію Кульчицькому.

«Сергій Кульчицький – людина-легенда. Його ім’я закарбовано в пам’яті кожного нацгвардійця, – каже заступник командира 2 батальйону майор Петро Варянка, – він є взірцем бойового генерала, який жертвенно служив Батьківщині. Сергій Кульчицький був вимогливим до себе та до інших, це  непорушний взірець офіцера та честі».

 

Надія Німець