НАЦІОНАЛЬНА ГВАРДІЯ УКРАЇНИ

Телефон довіри (044) 226-22-52

У Мельнице – Подільській громаді, що на Тернопільщині, вшанували пам’ять Петра Андруника, солдата  військової частини 3017 Національної гвардії України, який загинув під час проведення антитерористичної операції на Сході України.

Солдат Петро Андруник загинув уранці 25 грудня 2014 року під час виконання бойового завдання поблизу села Оріхове Попаснянського району Луганської області. Його автомобіль КрАЗ наїхав на фугасний заряд, в результаті чого був підірваний. Воїн отримав травми, не сумісні з життям.

Захід із вшанування  відбувся на території  Мельнице-Подільської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів, де на честь загиблого нацгвардійця встановлено меморіальну дошку.

До заходу долучився заступник начальника Західного територіального управління по роботі з особовим складом полковник Станіслав Басараб, який за наказом командувача Національної гвардії України, вручив матері загиблого героя, Ользі Андруник, відомчу заохочувальну відзнаку Національної гвардії України – нагрудний знак «За доблесну службу» (посмертно).

Місцева громада пам’ятає Петра, як доброго та життєрадісного чоловіка. У школі, де навчався Петро, шанують пам’ять односельця запровадивши перехідний кубок з волейболу присвячений його пам’яті. 

 

Також, учасники заходу поклали квіти до могили загиблого нацгвардійця.

 

Група інформації і комунікації Західного ТУ НГУ