НАЦІОНАЛЬНА ГВАРДІЯ УКРАЇНИ

Телефон довіри (044) 226-22-52

Сьогодні відбулася робоча зустріч голови Сумської обласної державної адміністрації Дмитра Живицького, начальника управління з охорони важливих державних об’єктів Головного управління Національної гвардії України полковника Віктора Грабчака та командира військової частини 3022 Максима Кіцелюка.

Головною метою зустрічі було обговорення основних аспектів співпраці та проблемних питань, зокрема, необхідності підтримки військового формування з боку місцевої влади, залучення інвестицій, відновлення приміщень, в яких дислокується військова частина.

Дмитро Живицький наголосив на важливості співпраці обласної влади та Національної гвардії України, одним із завдань якої є охорона важливих державних об’єктів та громадського правопорядку на Сумщині.

«Сумщина готова до співпраці з Національною гвардією України. Я запевняю, що ми будемо робити все від нас залежне, сприяти та надавати підтримку військовим», – зазначив голова обласної держадміністрації.

Віктор Грабчак подякував Дмитру Живицькому за передачу військовій частині 3022 Національної гвардії України у постійне користування земельної ділянки державної власності для розміщення та постійної діяльності Національної гвардії України.

Олександ Єсманчук,

фото: Сумська ОДА