НАЦІОНАЛЬНА ГВАРДІЯ УКРАЇНИ

Телефон довіри (044) 226-22-52

Під керівництвом офіцерів Головного управління НГУ проведено повномасштабні двосторонні тактико-спеціальні навчання з особовим складом військової частини 3045 та персоналом служби фізичного захисту ВП «Рівненська АЕС» з використанням лазерної безкульової діджитал-системи «Скіф» за темою «Дії особового складу варти при проникненні порушників на територію ВП «Рівненська АЕС».

Головною метою навчань стала перевірка готовності особового складу військової частини 3045 та служби фізичного захисту до дій у разі виникнення кризової ситуації на об’єкті, що охороняється, а також організації взаємодії між підрозділами охорони ВП «Рівненська АЕС».

 

За результатами навчань було перевірено: організацію управління, зв’язку, індивідуальна та групова підготовка особового складу варти до відбиття нападу при спробі проникнення правопорушників на стратегічний об’єкт держави, готовність до дій при можливому загостренні ситуації, що може негативно вплинути на безпеку роботи АЕС.

В результаті навчань всі умовні терористи були знешкоджені, а спроба проникнення на об’єкти станції з метою вчинення теракту ліквідована.

 

Під час підведення підсумків проведених навчань, начальник управління з охорони важливих державних об’єктів Головного управління Національної гвардії України полковник Віктор Грабчак зазначив: «Результатом навчань задоволені. Військовослужбовці показали практичну навченість в своїх діях, впевненість, високий професіоналізм і досягли мети двосторонніх тактико-спеціальних навчаннь».

 

Подібні навчання проводяться регулярно і дозволяють підвищувати бойову готовність і професіоналізм тих, хто забезпечує фізичний захист Рівненської АЕС.

 

Автор: майор Ілля Долгіх

Фото: штаб-сержант Юрій Якубець