НАЦІОНАЛЬНА ГВАРДІЯ УКРАЇНИ

Телефон довіри (044) 226-22-52

Рівненщина. Під час проведення профілактичних заходів з запобігання незаконному видобутку бурштину-сирцю, гвардійцями військової частини 3055 Національної гвардії України та працівниками поліції, було виявлено свіжозрізана деревина. Подія сталась поблизу селища Сопачів Володимирецького району, що на Рівненщині. Загальний об’єм незаконно зрізаного лісу склав близько 100 кубічних метрів. Деревину було вилучено та доставлено до відділку поліції.

 

Тернопіль. Під час самостійного несення служби з охорони громадського порядку у парку «Топільче» гвардійці 2 батальйону 2 Галицької бригади помітили трьох підозрілих осіб, які при появі правоохоронців почали викидати якісь предмети. При огляді місця події гвардійці знайшли лампочку без цоколя, трубку та поліетиленовий пакет з кристалічною речовиною білого кольору, що зовні нагадувала наркотичну. Загальна вага склала 7 грамів. Триває слідство.

 

Ужгород. Під час спільного патрулювання містом, гвардійці 3 батальйону бригади та працівники поліції на вулиці Одеській помітили підозрілу особу. Чоловік помітно занервував при появі правоохоронців. Після спілкування було прийнято рішення здійснити поверхневу перевірку даного громадянина, під час якої було виявлено паперовий згорток з порошкоподібною речовиною схожою на наркотичну. Загальна вага вмісту склала 3 грами. На місці події працювала слідчо-оперативна група.

 

Аліна Новікова