НАЦІОНАЛЬНА ГВАРДІЯ УКРАЇНИ

Телефон довіри (044) 226-22-52

Сьогодні, 9 червня, у Рокитному на Рівненщині попрощалися з  заступником командира з тилу окремого загону спеціального призначення 12-тої бригади оперативного призначення імені Д. Вишневецького (в/ч 3057) Східного ОТО Національної гвардії України, старшим лейтенантом Олександром Павлюком на псевдо «Чак». Життя офіцера раптово обірвалося 5 червня на 59-му році.

Провести в останню путь бійця «Азову» зібралися його рідні, друзі, військовослужбовці та побратими, односельчани.

«Друг Чак був без перебільшення легендарною особистістю. Це людина, яка завжди працювала на результат, ніколи не жаліючи самого себе, ні за яких обставин. Друг Чак, ми усі дякуємо тобі за твою відверту і старанну службу. Ти достойна людина і ми продовжимо твою справу!» – сказав у прощальному слові  командир окремого загону спеціального призначення НГУ «Азов» Денис Прокопенко.

Поховали Олександра Павлюка на кладовищі смт Рокитне.

Олександр Павлюк родом з Рокитного Рівненської області, прийшов добровольцем на фронт у 2014-му році. З січня 2015-го став заступником командира «Азову» тилу.

Саме Чак з нуля організував тилове забезпечення Добровольчого батальйону «Азов» на фронті, а його унікальні організаційні здібності дозволили створити висококласну військову базу підрозділу спеціального призначення НГУ «Азов». Сім років Чак опікувався тим, що дає бійцю сили бути ефективним у службі – забезпеченням життєдіяльність батальйону.

Учасник Революції Гідності Олександр Павлюк вступив до війська у буреломному 2014-му році, завдяки його роботі «Азов» став одним з найбільш боєздатних підрозділів Національної гвардії України.

За гідну службу, мужність, професійні та ділові якості Олександр Павлюк нагороджений високими відзнаками, зокрема, нагрудним знаком «За доблесну службу», грамотою Верховної Ради України, нагрудним знаком «За відзнаку в службі», вогнепальною зброєю та став кавалером ордена Данила Галицького.

Юлія Ковпак