НАЦІОНАЛЬНА ГВАРДІЯ УКРАЇНИ

Телефон довіри (044) 226-22-52

Під час несення служби з охорони громадського порядку у складі самостійного пішого патруля в Сихівському районі м. Львова військовий наряд військової частини 4114 помітив громадянина, який розпивав алкогольні напої у громадському місті. В результаті поверхневого огляду у даного громадянина було виявлено предмет схожий на пістолет марки «EKOL» та 9 мм набої до нього в кількості 10 шт. На місце події викликано слідчо-оперативну групу.

В Залізничному районі Львова військовий наряд помітив громадянина, який при появі правоохоронців почав помітно нервувати. Документів, які засвідчують особу, громадянин при собі не мав. За допомогою бази «АРМОР» особу було встановлено. Ним виявився громадянин, що знаходиться в розшуку Яворівським відділом поліції за статтею 263ч.1. «Незаконне поводження зі зброєю, бойовими припасами або вибуховими речовинами». Громадянина передано працівникам поліції.

На Рівненщині, під час виконання завдань по протидії незаконному видобутку бурштину-сирцю, військовослужбовці військової частини 3055 Національної гвардії України та працівники поліції виявили мотопомпу кустарного виробництва. Подія сталась поблизу селища Ждань, Вараського району, близько 20:50. Мотопомпа була вилучена та передана до міського відділку поліції.

Загалом в червні військовими нарядами з охорони громадського порядку військових частин Західного оперативно-територіального об’єднання передано працівникам поліції для притягнення до адміністративної відповідальності 4404 особи, затримано за скоєння злочинів 194 громадянина, із незаконного обігу вилучено 38 одиниць вогнепальної та 14 одиниць холодної зброї, 6957 боєприпасів й 813 грамів наркотичних речовин. 

Група інформації і комунікації Західного ТУ НГУ