НАЦІОНАЛЬНА ГВАРДІЯ УКРАЇНИ

Телефон довіри (044) 226-22-52

Протягом двох днів нацгвардійці військової частини 3055 Національної гвардії України проводили тактичні навчання поблизу Рівного. Основною темою навчань була участь підрозділів військової частини в обороні об’єкту, що охороняється в особливий період.

Гвардійці тренувались обороняти один з найбільших заводів хімічної промисловості України «Рівнеазот». Як зазначає заступник командира частини капітан Кирил Ахметшин, в перший день під час тренувань командири підрозділів мали змогу практично відпрацювати планування та підготовку до охорони та оборони об’єкту. Окрім того, були виставлені контрольно-пропускні пункти, блок-пости, створений резерв, організовано патрулювання.

«Навчання пройшли в умовах, які максимально наближені до реальних, –  говорить капітан Кирил Ахметшин. – Подібні ситуації можуть виникнути в будь-який момент і важливо, щоб командири усіх рівні знали, як їм діяти в таких умовах. Адже саме тоді необхідно швидко приймати рішення та правильно ставити завдання підлеглому особовому складу. В свою чергу, особовий склад повинен орієнтуватись на місцевості та чітко знати свою роль та місце під час виконання завдання з оборони важливого об’єкту».

 Аліна Новікова