НАЦІОНАЛЬНА ГВАРДІЯ УКРАЇНИ

Телефон довіри (044) 226-22-52

У військових частинах Південного, Центрального та Східного ОТО НГУ розпочалося звільнення в запас військовослужбовців строкової служби, які відслужили встановленні терміни.

З честю і гідністю хлопці пройшли цей шлях та з простих юнаків перетворились на справжніх чоловіків. Час проведений на службі, однозначно, залишиться в їхній пам’яті назавжди.

Церемонії звільнення у запас, у зв’язку з карантинними обмеженнями, пройшли за скороченою програмою без традиційних урочистостей з дотриманням умов карантину.

Перед загальним строєм військової частини особовому складу, що звільняється, вручили грамоти за сумлінне виконання службового обов’язку, бездоганну військову дисципліну, розумну ініціативу та особисту наполегливість, а також пам’ятні колажі. Командування військової частини висловлює слова вдячності за повну віддачу себе військовій справі, проявлену старанність у навчанні та виконання всіх завдань, що були поставлені їх командирами.

До хлопців маріупольської бригади  звернувся командир військової частини полковник Олександр Крячко: «За період військової служби  кожен з вас пройшов урок на стійкість, мужність та силу волі, навчився бути справжнім чоловіком – захисником Вітчизни. Бажаю вам, щоб ви й надалі були гідними громадянами нашої Батьківщини і з честю та високо піднятою головою несли звання військовослужбовця Національної гвардії України».

Солдат Дмитро Зубайдов, як і його побратими, пройшов шлях строкової служби, ставши на захист своєї Батьківщини, домівки та родини.

«Я знаю, що півтора року тому прийняв правильне рішення – служити в лавах Національної гвардії України. Можу заявити із впевненістю – армія змінила мене у кращу сторону, я став більш впевненим у собі та своїх силах, я точно знаю чого хочу і що потрібно зробити, щоб досягнути мети», – поділився Дмитро Зубайдов.

Товариш Дмитра, солдат Іван Потейчук, який за півтора року служби змужнів та став добре підготовленим військовим, також повертається додому:

«На службі ти випробовуєш себе, бачиш на що ти здатний і що необхідно змінити у собі. Дякую командирам та побратимам за неоціненний досвід, який тут отримав. Командирам – за те, що вчили нас стійкості, мужності і просто бути справжніми чоловіками, а побратимам – за те, що увесь цей час я міг покластися на будь-кого і знав, що мене не підведуть. Всі ті якості, які ми здобули тут, у стінах частини, я впевнений, стануть у нагоді кожному, хто сьогодні вирушає додому у цивільне життя», – поділився Іван Потейчук.

Перед загальним строєм військової частини 3012 Південного ОТО, гвардійцям, що звільняються, вручили грамоти за сумлінне виконання службового обов’язку, бездоганну військову дисципліну, розумну ініціативу та особисту наполегливість, а також пам’ятні колажі. Командування військової частини висловило слова вдячності за повну віддачу себе військовій справі, проявлену старанність у навчанні та виконання всіх завдань, що були поставлені їх командирами.

«Шановні військовослужбовці, дякую вам за сумлінну службу та чесне відношення до неї. Кожен з вас відповідально віднісся до Військової присяги. Бажаю вам мирного неба над головою, знайти себе у своєму життєвому шляху, успіхів та наснаги», – виступив перед гвардійцями тимчасово виконуючий обов’язки командира частини полковник Ігор Переговський.

Сьогодні до рідного міста відправився і Дмитро – стрілець військової частини 3054 Центрального ОТО НГУ. Змужнілий, із запасом нових знань і вмінь. За час служби він став самостійним, здатним приймати рішення і нести за них відповідальність, як перед самим собою, так і перед іншими. Зі слів Дмитра – Нацгвардія дисциплінує.

Зараз я зовсім інший. З посмішкою згадую себе, тодішнього, до призову на військову службу. Зараз я знаю, що і як робитиму вже згодом. Як будуватиму своє життя. З ким крокуватиму в майбутнє. Що скажу рідним, і що для мене Батьківщина“.

Гвардієць вдячний строковій службі за нові корисні звички – у військовій частині Національної гвардії України Дмитро захопився спортом. Навчився володіти своїм тілом, правильно його розвивати, отримувати задоволення від фізичних навантажень, від нових досягнень і перемог. Добру традицію спортивних занять він продовжуватиме і вдома, в цивільному житті.

Звільнення в запас строковиків військових частин Центрального ОТО Національної гвардії України відбувається планово, відповідно до встановлених строків проходження строкової військової служби. Гвардійці, які звільняються, віддано виконали свій почесний конституційний обов’язок із захисту Вітчизни, отримали військово-облікову спеціальність і стали надійною опорою добробуту і незалежності України.

 

Група інформації і комунікації військової частини 3057

Діана Крайнова

Група інформації і комунікації Центрального ТУ