НАЦІОНАЛЬНА ГВАРДІЯ УКРАЇНИ


 

Телефон довіри (044) 226-22-52

Перед загальним строєм військової частини особовому складу, що звільняється, вручили грамоти за сумлінне виконання Конституційного обов’язку, старанність, розумну ініціативу та за особисту наполегливість. Після міцних рукостискань та пам’ятних світлин звільнені в запас гвардійці вибули з розташування військової частини.

«За час проходження військової підготовки, ви проявили честь, та мужність, ставши опорою для своєї держави. В цей день ви повернетесь до рідних домівок вже не юнаками, а впевненими в собі чоловіками, воїнами», – зазначив командир військової частини 3066 полковник Костянтин Рихтік.

З честю й гідністю хлопці пройшли цей шлях та з простих юнаків перетворились на справжніх чоловіків. Час проведений на службі, однозначно, залишиться в їхній пам’яті назавжди.

«Зараз я зовсім інший. Я став більш стресостійким, почав розбиратися у людях і зрозумів чого хочу досягнути у житті. Служба у НГУ допомогла розставити пріоритети», – розповів солдат Олексій Гарбар, що проходив службу в 4 стрілецькому батальйоні.

Військовослужбовці віддано виконали свій почесний конституційний обов’язок із захисту Вітчизни, отримали військово-облікову спеціальність та стали надійною опорою добробуту і незалежності України.

Група інформації і комунікації військової частини 3066