НАЦІОНАЛЬНА ГВАРДІЯ УКРАЇНИ

Телефон довіри (044) 226-22-52

На одному із полігонів Донеччини, військовослужбовці Нацгвардії провели бойове злагодження з побратимами зі Збройних сил України. Основні моменти, які були відпрацьовані: взаємодія підрозділів під час виконання завдань, як в умовах міста так і на польовій місцевості.

«Ми маємо бути готові до будь-яких сценаріїв розвитку подій на кордонах України. Тому пріоритетні напрямки нашої роботи в ООС це постійні бойові тренування та налагодження взаємодії з підрозділами Збройних сил України»,- зазначив заступник командувача Об’єднаних сил з питань застосування сил і засобів НГУ генерал-майор Гусейн Вісханов.

Слід зауважити, що робота підрозділів оцінювалася як за критеріями дій окремого екіпажу, так і в спільних бойових розрахунках. Як висновок, всі задані цілі були уражені з мінімальними витратами бойового комплекту, що свідчить про високу майстерність та підготовку танкових підрозділів Збройних сил та Національної гвардії України.

Також, на тому ж полігоні відточували свою майстерність розрахунки ЗУ-23 Збройних сил України, де особовий склад продемонстрував злагодженість дій та професіоналізм.

 

Пресслужба угруповання НГУ в ОС