НАЦІОНАЛЬНА ГВАРДІЯ УКРАЇНИ

Телефон довіри (044) 226-22-52

Від факультету логістики Академії Нацгвардії на проходження військового стажування відбуло 30 гвардійців шостого року навчання.

Курсанти проходять стажування у військових частинах на таких посадах, як начальник автомобільної служби, заступник командира батальйону з озброєння та техніки, начальник служби озброєння, начальник майстерні з ремонту озброєння, начальник речової служби військової частини, начальник продовольчої служби військової частини.

«Військове стажування – це гарна можливість закріпити здобуті теоретичні знання на практиці. Особлива увага курсантів звертається на вдосконалення вмінь та навичок із організації експлуатації, ремонту та збереження озброєння і військової техніки, – зазначив заступник начальника факультету логістики по роботі з особовим складом підполковник Дмитро Бондарєв. – Майбутні спеціалісти логістичного забезпечення Національної гвардії України виконують обов’язки, пов’язані як із особовим складом, так і з технікою та озброєнням, що робить їх службу досить відповідальною».

Окрім роботи з технікою та озброєнням, курсанти-логісти ознайомлюються із  зразками новітньої автомобільної техніки, майном, вивчають особливості експлуатації новітніх зразків техніки. А курсанти, які виконують обов’язки начальника продовольчої та речової служби військової частини, знайомляться із реформами системи речового забезпечення та харчування, новим обладнанням, а також займаються організацією тилового забезпечення.

Старший сержант Олександр Онищенко став одним із курсантів, які проходять військове стажування у 2-ій Галицькій бригаді, що знаходиться у місті Львів. Гвардієць проходить службу за посадою начальник служби озброєння. Олександр вже має за плечима 7 років служби за контрактом. Займався конвоюванням, охороною підсудних та засуджених у військовій частині міста Черкаси.

«На строкову службу я пішов сам, у 2013 році. З рідних Черкас мене направили до однієї із військових частин Севастополя. Пройшло трохи часу і я був направлений до Навчального центру НГУ у місті Золочів, де навчався на командира відділення. Але, по факту, після навчання мені вже не було куди повертатись, адже розпочалась окупація Криму. Так я потрапив до військової частини міста Черкаси».

Олександр переконаний, що саме буремні події 2014 року ще більше підштовхнули його до військового життя.

«У 2014 році я підписав контракт і продовжив службу в Черкасах. Паралельно вступив до Київського університету внутрішніх справ, на факультет правознавства. Вирішив стати офіцером. Для мене, змалку, військовий – це гордість, – продовжив розповідь Олександр. – Сьогодні проходжу стажування за напрямком, який мене цікавить все свідоме життя – озброєння. Дуже хочеться нові знання застосовувати у військовій службі, тому з нетерпінням чекаю, коли вже стану офіцером».

Нагадаємо, що військове стажування триватиме до 30 квітня. Далі, на гвардійців чекає захист матеріалів військового стажування та підготовка до державної підсумкової атестації, яка розпочнеться у червні 2021 року.

Відділ міжнародних зв’язків, інформації та комунікацій НА НГУ та за матеріалами 2-ї Галицької бригади НГУ