НАЦІОНАЛЬНА ГВАРДІЯ УКРАЇНИ

Телефон довіри (044) 226-22-52

З 8 по 11 червня на базі військової частини 3039 відбулись змагання з багатоборства кінологів та їх підопічних на першість Південного оперативно-територіального об’єднання  Національної гвардії України.

«Я дуже задоволений своїм результатом оскільки ми наполегливо та постійно тренувалися. Для мене найголовніше – це любов до свого чотирилапого напарника, без цього ніяк, друге – це терпіння і третє – постійна робота над собою та собакою», – розповідає старшина Артем Карпенко.

За період змагань сім команд  виконали вправи загального і спеціального курсу дресирування службових собак, а саме: виконання голосових команд та подолання смуги перешкод. Разом зі службовими собаками виконали вправи по розшуку злочинця по запаховому сліду, обшук місцевості, затримання. Аби чотирилапі усе це вміли, кінологам доводиться працювати із ними щодня. І вони роблять це самовіддано та професійно.

«Такі змагання проводяться з метою організації якісної підготовки наших чотирилапих помічників, оскільки служба кінологів дуже важлива. Окрім того, собаки постійно виїжджають на виконання бойових завдань в район бойових дій на сході країни», – розповів начальник кінологічної служби Південного ОТО полковник Олександр Кондратьєв.

За результатами змагань перше місце зайняла кінологічна пара військової частини 3029 м. Запоріжжя, друге місце посіли учасники військової частини 3033 м. Запоріжжя та третє місце виборола військова частина 3039 м. Миколаїв. Кожного з переможців було нагороджено медалями, кубками та дипломами.

Дмитро Горбачик