НАЦІОНАЛЬНА ГВАРДІЯ УКРАЇНИ

Телефон довіри (044) 226-22-52

Цими вихідними вперше у Миколаєві відбувся екстремальний забіг з перешкодами «Race Nation». Захід був розрахований як на досвідчених спортсменів, так і на новачків. Понад 800 учасників, серед яких  військовослужбовці військової частини 3039, ЗСУ, Національної поліції, ДСНС, випробували свої сили у забігах на три та п’ять кілометрів по бездоріжжю долали штучно створені або природні перешкоди.

«Участь у забігу, це звичайно екзамен своїх фізичних можливостей, можливість отримати масу задоволення та нестандартних емоцій. Якщо ж ми говоримо про професійних атлетів, то, звичайно, перемогти. У нас є можливість посісти перші призові місця, відповідно, отримати кваліфікацію на Чемпіонат Європи та Чемпіонат світу з бігу з перешкодами. Якщо ми говоримо про командні забіги, то це своєрідний формат сучасного тімбілдінгу», – розповів організатор змагань Race Nation Юрій Подлєсний.

Маршрут прокладений від головної площі міста у напрямку парку «Перемоги». Під час забігу на всіх чекали перешкоди у вигляді скеледрому, подолання водної стихії, «грязьові ванни», перенесення корабельних ланцюгів, колючий дріт, скати та біг вздовж берега.

«Море емоцій та піднятий настрій не дивлячись на втому. Я дуже задоволений своїм результатом та впевнений, що й надалі буду брати участь в такого роду заходах», – розповів начальник служби пожежної безпеки капітан Віталій Рудой.

Довідково: У 2021 році змагання «Race Nation» заплановані в Буковелі, Одесі, Дніпрі, Львові та Вінниці.

 

Дмитро Горбачик