НАЦІОНАЛЬНА ГВАРДІЯ УКРАЇНИ

Телефон довіри (044) 226-22-52

Координаційна група Антитерористичного центру при Управлінні СБУ у Львівській області завершила планові антитерористичні та контрдиверсійні навчання. Заходи проводились, з 12 по 14 травня 2021 року, в населених пунктах області на базі декількох об’єктів.

За легендою тренувань, умовна група «терористів» прибула на територію регіону для вчинення диверсійно-терористичних дій в місцях масового перебування людей та на об’єктах підвищеної небезпеки.

До навчань залучались військовослужбовці військової частини 4114 та окремого загону спеціального призначення Західного територіального управління Національної гвардії України.

Окрім нацгвардійців і представників Служби безпеки України в навчаннях брали участь підрозділи Національної поліції, Державної прикордонної служби та Державної служби з надзвичайних ситуацій.

Підрозділи боротьби з тероризмом відпрацювали комплекс спільних дій, спрямованих на виявлення та локалізацію «зловмисників».

Головною метою заходу було підвищення рівня міжвідомчої взаємодії в умовах можливих диверсійних і терористичних загроз.

«Не вперше беремо участь в таких навчаннях, – розповідає офіцер загону спеціального призначення Західного територіального управління Національної гвардії України, – але кожного разу перед нами стоять різні завдання. І кожного разу наші спецпризначенці навчаються реагувати на різні ввідні та зміни в обстановці та оперативно взаємодіяти з іншими підрозділами».

За підсумками тренувань, представники Антитерористичного Центру при СБУ провели ретельний аналіз кожного з етапів навчальної спецоперації і надали її учасникам практичні рекомендації щодо підвищення ефективності антитерористичної боротьби.

 

Група інформації і комунікації Західного ТУ