НАЦІОНАЛЬНА ГВАРДІЯ УКРАЇНИ

Телефон довіри (044) 226-22-52

Чотири дні запеклої боротьби, тисячі втрачених калорій, зірвані голоси від криків підтримки – у Західному ОТО завершились змагання із військово-спортивного багатоборства (семиборства).

Військові частини Західного оперативно-територіального об’єднання об’єднання  та частини прямого підпорядкування ГУ НГУ змагались у семи дисциплінах: плавання, біг 100 метрів, підтягування, смуга перешкод, стрільба, метання гранат та біг на 3000 метрів. Легко не було, але на кону стояла честь підрозділу.

Усього на Львівщину прибуло 80 спортсменів – це дев’ять команд. Усі вони різних вікових категорій, але усі мотивовані та треновані. Найстаршому з них 53 роки – це старшина Андрій Беген, з військової частини 4114. Чоловік 25 разів здолав Ironman, серію змагань по тріатлону на довгу дистанцію. Він і виборов першість серед четвертої вікової групи.

У третій віковій групі першим став підполковник Олег Конопляник, заступник командира військової частини 4114 зі Львова. У другій віковій групі перемогу здобув старшина Степан Пшик, який також представляв військову частину 4114. У першій війковій перемогу отримав солдат Богдан Стасенко, з тієї ж військової частини.

«Найважчим для мене – це була смуга перешкод, – розповідає Богдан Стасенко. – Я її біг після 100 метрів та підтягування, тобто м’язи вже до того були навантажені. Але, направду, мені сподобалось. Я б такі змагання проводив мінімум два рази на рік».

Команди були поділені на дві групи. Команди першої групи – це полки та бригади, команди другої групи – батальйони та військові частини прямого підпорядкування.

У другій групі до міста Хмельницького перемогу повезли гвардійці військової частини 3053. Кубок переможця першої  групи залишився  у Львові. Його здобула команда військової частини 4114.

 

Аліна Новікова