НАЦІОНАЛЬНА ГВАРДІЯ УКРАЇНИ

Телефон довіри (044) 226-22-52

17 команд з усієї України прибули у місто Львів на Чемпіонат Національної гвардії України з військово-спортивного багатоборства, розділ семиборство. Саме тут 4 дні поспіль команди будуть боротись за перехідний кубок та статус чемпіона. Відкриття змагань відбулось за участі начальника Західного територіального управління генерал-лейтенанта Олександра Набока.

«Мені надзвичайно приємно зустрічати спортсменів на львівській землі, – зазначив генерал-лейтенант Олександр Набок. – Чемпіонат Національної гвардії України з військово-спортивного багатоборства – це прекрасна нагода і справжнє спортивне свято. Бажаю усім успіхів і перемоги».

За ці дні спортсмени з команд-учасниць будуть змагатись у забігу на 100 та 3000 метрів, плаванні, підтягуванні, подоланні смуги перешкод, стрільбі та метанні гранат.

«Команди розділені на три групи, – розповів начальник відділу фізичної підготовки та департаменту професійної підготовки ГУ НГУ  полковник Андрій Мелешко. – Перша група – це представники оперативно-територіальних об’єднань, інші групи це ті, хто не входять до складу об’єднань. Усі хлопці підготовлені і налаштовані на перемогу. Усі види спорту, які входять до військово-спортивного багатоборства – це швидкісні вправи, силові та, обов’язково, вправи на витривалість. Саме це показує якість фізичної підготовки військовослужбовців».

Вже в п’ятницю, 23-го липня, будуть відомі переможці, які з честю повезуть кубки у пункти дислокацій.

Аліна Новікова