НАЦІОНАЛЬНА ГВАРДІЯ УКРАЇНИ

Телефон довіри (044) 226-22-52

Понад 80 учасників з 9-ти військових частин Західного оперативно-територіального об’єднання Національної гвардії України приїхали до Львова, аби відстояти честь свого підрозділу на змаганнях з військово-спортивного багатоборства (семиборства).

Урочисте відкриття змагань відбулось на базі 2 Галицької бригади 22 червня. Триватимуть вони до кінця тижня. Спортсмени будуть змагатись на різних локаціях міста та району.

«Сьогодні нацгвардійці будуть змагатись у такій дисципліні, як плавання, – розповідає начальник фізичної підготовки та спорту Західного ТУ майор Роман Романюк. – Попереду смуга перешкод, забіг на 100 метрів, підтягування, стрільба, метання гранат та забіг на 3000 метрів. Програма є дуже насиченою і потрібно докласти максимальних зусиль, аби вибороти перемогу. Хочу аби перемогу здобули дійсно найсильніші».

Під час змагань будуть обирати не лише команду-переможницю, будуть нагороджувати і тих нацгвардійців, які здобудуть особисту першість. За результатами змагань буде формуватись збірна команда, яка буде представляти Західне ОТО на змаганнях на першість Національної гвардії України.

Аліна Новікова