НАЦІОНАЛЬНА ГВАРДІЯ УКРАЇНИ

Телефон довіри (044) 226-22-52

На полігоні в Старичах, що на Львівщині, розпочалися міжнародні військові навчання Rapid Trident 2021. Це вже четверті міжнародні навчання на рахунку гостомельської Бригади швидкого реагування НГУ, яка готується відпрацювати тренувальне бойове завдання у складі міжнаціонального контингенту. Разом з гвардійцями з українського боку в цих змаганнях також беруть участь підрозділи Державної прикордонної служби та Збройних сил України.

Підготовка другого батальйону оперативного призначення Бригади швидкого реагування НГУ до міжнародних навчань Rapid Trident 2021 відбувалася на полігоні у Старичах від серпня 2021 року. В ході підготовки штаб батальйону отримав необхідні навички з військового планування та управління, відпрацьовуючи тренувальні завдання разом з закордонними колегами-представниками країн НАТО. Основною тематикою, яку опрацювали бійці батальйону, був бій у місті, евакуація поранених, надання першої допомоги, а також робота з саморобними вибуховими пристроями.

За словами командира батальйону, підполковника Сергія Сідоріна, його підрозділ повною мірою готовий виконувати завдання у складі міжнаціонального контингенту, адже Бригаду швидкого реагування вперше серед частин Національної гвардії України було залучено до міжнародних навчань Rapid Trident ще у 2016 році. Відтоді, за відгуками керівників навчань, бійці щоразу демонструють високий рівень підготовки і обмінюються цінним бойовим досвідом зі своїми колегами з країн НАТО.

Група інформації та комунікації в/ч 3018