НАЦІОНАЛЬНА ГВАРДІЯ УКРАЇНИ

Телефон довіри (044) 226-22-52

Представники Національної гвардії України беруть участь у головній  конференції з планування українсько-американського навчання Rapid Trident – 2021, яка відбувається у Міжнародному центрі миротворчості та безпеки Національної академії сухопутних військ імені гетьмана Петра Сагайдачного.

З огляду на пандемію COVID-19, конференція проводиться у «змішаному форматі», який передбачає брифінги та відеоконференції.

Як розповів начальник відділу багатонаціональних навчань командування Сухопутних військ і на цей момент керівник групи планування навчань Rapid Trident – 2021 полковник Віталій Негоденко, цьогорічний Rapid Trident не втратить своєї унікальності.

У навчаннях від НГУ візьме участь особовий склад бригади швидкого реагування Національної гвардії України.

Особливість проведення   цьогорічного навчання полягає в його поєднанні із загальним сценарієм стратегічного командно-штабного навчання з позначенням військ «Об’єднані зусилля – 2021».

Окрім того, під час проведення навчальних заходів будуть створені багатонаціональні підрозділи, адже всі підрозділи іноземних країн будуть афілійовані в українські батальйони. І всі навчання проводитимуться спільними багатонаціональними батальйонами.

Група інформації і комунікації Західного ТУ НГУ