НАЦІОНАЛЬНА ГВАРДІЯ УКРАЇНИ

Телефон довіри (044) 226-22-52

Під час профілактичного відпрацювання в містах Червоноград та Дрогобич Львівської області військові наряди з охорони громадського порядку військової частини 4114 Західного оперативно-територіального об’єднання Національної гвардії України виявили сховище наркотичних речовин та пістолет.

 

В Червонограді під час спільного із працівниками поліції патрулювання по вулиці Богдана Хмельницького увагу правоохоронців привернула невідома особа, яка побачивши наряд забігла до гаражного кооперативу.

 

Біля одного з гаражів патрульні виявили двох невідомих осіб, які поводились знервовано та намагалися розсипати речовину схожу на наркотичну. Також зі сторони гаражу було відчутно різкий запах наркотичної речовини «канабіс». В гаражі виявлено коробки, в яких знаходились паперові згортки з подрібненою речовиною зеленого кольору рослинного походження та сухі кущі вагою приблизно 500 грамів. На місце події скеровано слідчо-оперативну групу.

 

В Дрогобичі близько 20:30 під час самостійного патрулювання по вулиці Володимира Великого, військовий наряд побачив, що в «парку Новонароджених» щось горить. Підійшовши ближче було виявлено місцевого громадянина, який палив багаття. При спілкуванні з нацгвардійцями молодик поводив себе насторожено та помітно нервував.

 

Під час поверхневого огляду в нього було виявлено предмет схожий на пістолет «Stalker Zoraki», калібром 9 міліметрів, що мав ознаки перероблення, два згортки, в яких знаходилась речовина блідно-рожевого кольору вагою приблизно 6 грамів та два пластмасові контейнери з залишками речовини невідомого походження схожою на наркотичну.

 

Як пояснив громадянин вказані речі він знайшов та зберігав при собі, від надання додаткових пояснень відмовився. На місці події працювала слідчо-оперативна група. Вилучені речі скеровано для проведення експертизи.

 

Загалом військовими нарядами з охорони громадського порядку військових частини Західного ОТО НГУ за минулий тиждень затримано за підозрою у скоєнні злочину 56 громадян. 1275 осіб передано працівникам поліції для притягнення до адміністративної відповідальності. З незаконного обігу вилучено 614 грамів наркотичних речовин, 4 одиниці холодної зброї та 9 набоїв.

 

Група інформації і комунікації Західного ТУ НГУ